Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

Олімпіади, конкурси, змагання.

Date: 29 червня 2023 о 01:38, Refreshed 12 жовтня 2023 о 01:34

2022-2023 н.р.

• Гусак Роман, учень 6 класу - ІІІ місце у І турі ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики;
  • Бідник Вікторія, учениця 5 класу - ІІІ місце у ІІ етапі ХХІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика;
  • Макар Марта, учениця 3 класу - ІІІ місце у ІІ етапі ХХІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика;
  • Дубницька Юліанна, учениця 9 класу - ІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій, ІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з християнської етики, ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології.

12 травня учні ЗЗСО І-ІІ ступенів села Великосілля взяли участь у І етапі війсково-патріотичної гри "Сокіл"(Джура). Команда "Соколи" пройшла усі змагання, набула нового досвіду та отримала багато позитивних вражень.

Дякуємо відділу освіти за гарно організоване та проведене дозвілля.

Дякуємо учасникам комани за активну участь у грі та зайняте І місце у конкурсі "Перетягування линви".

Фото, відеоматеріали за покликанням: Джура

Конкурс "Лабораторія на підвіконні"

Учні 6 класу: Гусак Роман і Сухар Олександр, взяли участь у конкурсі "Лабораторія на підвіконні", який проводила Львівська обласна Мала академія наук. Юні дослідники закладу ЗЗСО І - ІІ ст. с. Великосілля показали високий результат.

Учитель: Дідик О.В.

Конкурс "Природа нам - як рідний дім"

Учні 6 - 9 класів ЗЗСО І-ІІ ст. с.Великосілля, взяли участь у конкурсі "Природа нам - як рідний дім", який проводив Центр підвищення кваліфікації працівників водного господарства та редакція журналу «Довкілля України». Вітаємо наших вихованців!!!

Учитель: Дідик О.В

Конкурс "Кристали"

Учениця 9 класу Дубницька Юліанна взяла участь у Всеукраїнському конкурсі юних дослідників "Кристали", який проводила Львівська обласна Мала академія наук.

Конкурс плакатів на екологічну тематику

.Учениця 8 класу ЗЗСО І-ІІ ступенів с. Великосілля Сабат Юлія, здобула ІІ місце у Х конкурсі плакатів на екологічну тематику. ВІТАЄМО!!!

Міжнародний математичний конкурс "Кенгуру -2023"

17 березня учні 5-9 класів ЗЗСО І-ІІ ступенів с.Великосілля взяли участь у Міжнародному математичному конкурсі "Кенгуру -2023", який проводився у режимі онлайн.

Бобер-2022

Здобувачі освіти ЗЗСО І-ІІ ступенів села Великосілля із задоволенням взяли участь у Міжнародному конкурсі з інформатики та комп’ютерного мислення «Бебрас-2022», який проходив з 8 по 13 листопада

Найактивнішими цього року були учні 2, 3, 4 класу, але й старшокласники радо спробували свої сили.

Дякую усім за участь у конкурсі і з нетерпінням чекаємо на результати

Comments:
Only authorized users can leave comments.